Kraków, Grzegórzki

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
160 m2
stawka czynszu
9600
stawka czynszu /m2
60 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
784 001 837

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Lokal, który jest strefą open space, idealnie pasujący dla osoby chcącej zaaranżować swoje miejsce, według własnego pomysłu. Oferowane biuro położone jest blisko przystanków tramwajowych, sklepów, restauracji. W bliskiej okolicy znajduje się również sąd, co jest dodatkowym atutem dla kancelarii adwokackich i radcowskich. Lokalizacja świetnie spełnia oczekiwania podmiotów finansowych, banków oraz firm ubezpieczeniowych. Do lokalu przynależą również miejsca parkingowe, cena jednego to 250 zł. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054 www.offices4you.pl
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz