Kraków,

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
164 m2
stawka czynszu
10500
stawka czynszu /m2
64.02 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
666 055 054

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Prezentowany lokal wykończony jest w wysokim standardzie, oraz posiada przeszkloną witrynę usytuowaną na ruchliwą ulicę. Powierzchnia składa się z dużego lobby, 6-ciu gabinetów, 2-óch toalet, 2-óch pomieszczeń gospodarczych, pokoju socjalnego oraz jest w całości klimatyzowana. Lokal posiada trzy wejścia, od zaplecza, od klatki, oraz najważniejsze od głównej ulicy. Do lokalu przynależą miejsca parkingowe W CENIE. W bliskiej okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, sklepy. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054 www.offices4you.pl
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz