Kraków,

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
500 m2
stawka czynszu
14000
stawka czynszu /m2
28 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
784 001 837

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Prezentowany lokal składa się z 12-stu pokoi z których każdy posiada po kilka gniazd internetowych a obiekt jest cały profesjonalnie okablowany instalacją komputerową z zabezpieczeniami. Piwnica: - serwerownia - kotłownia - 3 pomieszczenia gospodarcze (np, siłownia) Parter: - 5 pokoi - hol - łazienka - taras I piętro: - 3 pokoje (3 balkony) - kuchnia - łazienka II piętro: - 4 pokoje (2 balkony) - kuchnia - łazienka - hol Do lokalu przynależy duży parking ( 30 aut, istnieje możliwość powiększenia) W CENIE! Dla lubiących pracę na zewnątrz istnieje możliwość użytkowania ogrodu z altaną w cenie 1000 zł. Okolica jest cicha i spokojna, natomiast w pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, sklepy. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054 www.offices4you.pl

Wypelnij formularz