Kraków,

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
138 m2
stawka czynszu
6210
stawka czynszu /m2
45 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
784 001 837

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Nowy lokal biurowy do własnej aranżacji, składający się ze strefy open space ( możliwej do podziału), dwóch łazienek, męskiej i damskiej z prysznicami oraz aneksu kuchennego. W budynku nowoczesna widna, przystosowana również dla osób niepełnosprawnych. Przy budynku dostępne są miejsca parkingowe (18 miejsc), które będą przydzielane na podstawie wynajętej powierzchni. Obiekt znajduje się na terenie monitorowanym wraz z ochroną. Budynek jest wyposażony w kamery monitorujące parking oraz wnętrze. W obiekcie znajdują się również inne powierzchnie do wynajęcia: 108m2 i 436m2, które również są strefami open space z łazienkami, oraz aneksami kuchennymi. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054 www.offices4you.pl

Wypelnij formularz