Kraków, Bronowice

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
115 m2
stawka czynszu
12500
stawka czynszu /m2
108.7 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
784 001 837

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Oferowany lokal jest w bardzo dobrym stanie, nie wymaga wkładu finansowego, więc idealnie nadaje się do wejścia, mieści się w idealnej lokalizacji w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej. Przeszklenie lokalu sprawia, że jest on bardzo widoczny, oraz przykuwa uwagę, natomiast wnętrze, może zostać zaaranżowane według własnego uznania. Jest wyposażony we wszelkiego rodzaju systemy potrzebne do prowadzenia działalności np. bankowych. Posiada c.o. klimatyzację, alarm, monitoring, światłowód. LOKAL DOSTĘPNY OD ZARAZ Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054 www.offices4you.pl

Wypelnij formularz