Kraków, Bronowice

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
120 m2
stawka czynszu
7200
stawka czynszu /m2
60 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
666 055 054

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Oferowana powierzchnia 120m2 w stanie deweloperskim, do aranżacji według własnego pomysłu z witryną przy ulicy. Każdy lokal składa się ze strefy open space z wydzieloną strefą WC. W bliskiej okolicy znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, sklepy, restauracje. Dostępne również sąsiednie lokale 2x60m2, które również znajdują się na parterze z witryną, oraz cała klatka składająca się z czterech lokali 4x60m2. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ARANŻACJI KAŻDEGO LOKALU, ORAZ WYNAJEM KILKU POWIERZCHNI. Więcej informacji dla zainteresowanych. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054 www.offices4you.pl

Wypelnij formularz