Kraków, Zwierzyniec

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
130 m2
stawka czynszu
6000
stawka czynszu /m2
46.15 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
666 055 054

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

METRAŻ: 130 m kw ( 1 piętro, jedno pomieszczenie ) CENA: 6000,00zł + opłaty PARKING: możliwość parkowania na wewnętrznym parkingu oraz na parkingu ogólnodostępnym przy ulicy. PREFEROWANE BRANŻE: z uwagi na bardzo duży ruch pieszych szczególnie nadaje się dla branż zorientowa klienta indywidualnego, np. księgowa, adwokacka, projektowa, kosmetyczna. NAJWIĘKSZE ATUTY: Budynek dobrze skomunikowany, nowoczesny, wysokiej klasy, usytuowany przy przystankach MPK, sklepach, Możliwość zawieszenia banneru reklamowego w witrynie. WYPOSAŻENIE: Lokal do zaaranżowania zgodnie z potrzebami. OPIS:Nieruchomość zlokalizowana blisko centrum w jednej z najbardziej cenionych dzielnic miasta. Budynek przy drodze głównej, wolnostojący w otoczeniu sklepów, firm oraz domków jednorodzinnych. Wykończony w bardzo prosty, elegancki sposób. Do całego obiektu należy duży parking dostępny całą dobę. Docelowy lokal znajduję się na pierwszym piętrze, od strony ulicy ( możliwość zawieszenia baneru z reklamą) wejście przez wspólną klatkę schodową. Domofon, alarm zainstalowane w całym budynku. Pomieszczenie ma 130 m kw, jest to jedna duża otwarta przestrzeń z drewnianymi stropami oraz dużymi oknami. W lokalu jest wydzielona miejsce na przestrzeń gastronomiczną oraz toalety. Całość do własnego zaaranżowania. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054 www.offices4you.pl

Wypelnij formularz