Kraków, Czyżyny

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
260 m2
stawka czynszu
14300
stawka czynszu /m2
55 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
784 001 837

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

METRAŻ: 260 mkw (6 osobnych gabinetów oraz 2 łazienki ) CENA: 14300,00 zł + opłaty (internet, ochrona, woda i prąd.) PARKING: parking ogólnodostępny przy ulicy oraz na terenie obiektu ( bez wyznaczonych miejsc do lokalu) PREFEROWANE BRANŻE: z uwagi na bardzo wysoki standard całego budynku i dużych zamykanych gabinetów sugerujemy najem firmą zorientowanym na branże : medyczną, marketingową, księgową, adwokacką, szkoleniową. NAJWIĘKSZE ATUTY: Doskonała lokalizacja, budynek dobrze skomunikowany, bardzo nowoczesny, wysokiej klasy - A, usytuowany przy przystankach MPK, większych sklepach, biurowcach. Swoboda dostępu, ochrona,możliwość zawieszenia reklamy, opcja wynajmu w trybie natychmiastowym. Bardzo sympatyczni właściciele. WYPOSAŻENIE: Lokal do zaaranżowania zgodnie z potrzebami, ( Łazienki w pełni urządzone ) OPIS: Do wynajęcia całe pierwsze piętro w nowoczesnym budynku klasy A+. Na piętro prowadzą schody, do których wejście znajduję się z boku budynku. W tej samej nieruchomości znajdują się lokale usługowe, oraz sklep.W okolicy dostępne są miejsca parkingowe, ogólnodostępne, duże centrum handlowe, korporacje oraz firmy kurierskie. Klatka schodowa jest współdzielona, jednak jest ona zamykana i zabezpieczona alarmem tak samo jak wejście na piętro pierwsze. W całym budynku znajduję się mnóstwo przeszkleń, stali, szarości oraz bieli co sprawia wrażenie bardzo schludnego, czystego miejsca w którym odnajdzie się każda nowoczesna firma. Wchodząc na piętro na pierwszy rzut oka dostrzegamy duży, przestronny hol wykończony dużym ciemnoszarym gresem, białe ściany i bardzo klimatycznie i dyskretnie oświetlone umieszczone przy każdym gabinecie. Na wprost wejścia głównego są dwie osobne łazienki w pełni urządzone ( WC, umywalka, lustro, suszarka do rąk). Na całym piętrze jest zainstalowana klimatyzacja, a w gabinetach gniazda sieci internetowej oraz elektrycznej. Ponadto każdy pokój posiada dwa duże okna, brązowe drzwi z cichym zamykaniem. Właściciel pozwala na umieszczenie wewnątrz lokalu reklamy, loga firmy oraz ewentualnych tabliczek przy drzwiach. Wewnątrz panuje cisza i spokój, idealne warunki do pracy indywidualnej jak i z klientem. Metraż poszczególnych gabinetów waha się od 30 do 32 metrów kwadratowych. W związku z czym jest możliwość zaaranżowania sali konferencyjnej, szkoleniowej, pomieszczeń dla grupy pracowników jeśli w firmie lub spółce jest parę działów. Właściciele są bardzo sympatycznymi, ugodowymi ludźmi którzy szukają kogoś kto zdecyduję się na najem długoterminowy. Są gotowi dostosować część pomieszczeń pod ewentualna kuchnie, lub inne. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054 www.offices4you.pl
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz