Kraków, Krowodrza

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
100 m2
stawka czynszu
8000
stawka czynszu /m2
80 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
666 055 054

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

METRAŻ: 100 mkw (1 DUŻE POMIESZCZENIE + ŁAZIENKA+ SCHOWEK) CENA: 8000,00 zł + opłaty PARKING: parking ogólnodostępnym przy ulicy. PREFEROWANE BRANŻE: z uwagi na bardzo duży ruch pieszych szczególnie nadaje się dla branż zorientowanych na klienta indywidualnego, branże handlowo- usługowe. NAJWIĘKSZE ATUTY: Doskonała lokalizacja, budynek dobrze skomunikowany, nowoczesny, wysokiej klasy - A, usytuowany przy przystankach MPK, sklepach,. Możliwość zawieszenia banneru reklamowego w witrynie. WYPOSAŻENIE: Lokal do zaaranżowania zgodnie z potrzebami. OPIS: Oferowany lokal mieści się na parterze swieżo wykończonego budynku o wielkości 100 mkw. W lokalu dostęp do własnej łazienki oraz miejsce do aranżacji kuchni. Wejście do pomieszczenia z ulicy, istnieje możliwość zawieszeni baneru nad drzwiami. W lokalu doprowadzone wszystkie instalacje w tym alarm. Możliwość parkowania w miejscach ogólnodostępnych przy ulicy. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054 www.offices4you.pl
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz