Kraków, Podgórze/Rybitwy

lokal biurowy wynajem, 3 piętro
oferta najmu lokalu
powierzchnia
200 m2
stawka czynszu
9400
stawka czynszu /m2
47 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
666 055 054

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Prezentowane biuro mieści się w budynku, którego położenie umożliwia sprawny dojazd z dowolnej części miasta, zarówno komunikacją miejską, jak i własnym środkiem transportu. Jednak najważniejszym atutem, w tym zakresie, jest niewielka odległość od węzła Bieżanów na autostradzie A4 co w chwili obecnej, po oddaniu do użytkowania wschodniej obwodnicy Krakowa na trasie drogi ekspresowej S7, zapewnia tej lokalizacji świetne połączenie komunikacyjne z Polską południową jak również północno-wschodnią. Dostępne miejsca parkingowe: - w garażu podziemnym 250 zł - na zewnątrz 150 zł - na sąsiedniej działce 80 zł Standard wykończenia: Części wspólne: - Lobby o wysokim standardzie - Dwie windy szybkobieżne - Monitoring CCTV - System ppoż z czujkami dymu na klatkach schodowych - Instalacja domofonowa - System kontroli dostępu - Oświetlenie świetlówkowe lub LED - Drzwi aluminiowe przeszklone - Podziemny garaż wielostanowiskowy - Parking dla rowerzystów z dostępem do prysznica - Miejsce ładowania samochodów elektrycznych - Całodobowa ochrona - Rozwiązania przyjazne dla niepełnosprawnych W obiekcie dostępne są metraże od 100 m2 do 850 m2 na różnych kondygnacjach. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054

Wypelnij formularz