Kraków, Stare Miasto/Kleparz

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
196 m2
stawka czynszu
14700
stawka czynszu /m2
75 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
666 055 054

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Oferowana przestrzeń to dwupoziomowy lokal z witryną, do którego wejście jest bezpośrednio z ulicy, holu głównego oraz od zaplecza. Lokal wyposażony jest we wszystkie instalacje łącznie z klimatyzacją oraz dwiema sieciami światłowodowymi Biuro idealnie nadaje się dla najemcy, który chciałby według własnego pomysłu zaaranżować swoje miejsce pracy w idealnej lokalizacji z dostępem do wielu przystanków komunikacji miejskiej, sklepów, restauracji. Dla lokalu dostępne są miejsca parkingowe w cenie 250 zł za stanowisko, oraz stojaki dla rowerów. Dostępna jest również strefa zieleni, możliwa do zagospodarowania. Koszty eksploatacyjne - 15,40 zł/m2 W zależności od warunków najmu, istnieje możliwość negocjacji ceny. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054

Wypelnij formularz