Kraków, Nowa Huta

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
150 m2
stawka czynszu
4500
stawka czynszu /m2
30 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
784 001 837

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Oferowana powierzchnia to kilka pomieszczeń biurowych, które można dowolnie zaaranżować, oraz powiększyć czy też podzielić na mniejsze gabinety. Pomieszczenia są różnie rozłożone, w zależności od piętra. Całkowita powierzchnia do wynajęcia to 2500 m2, które składają się na pięć kondygnacji, więc na obecną chwilę, przyszły najemca ma większą możliwość na dobranie odpowiedniego dla siebie metrażu. Na terenie budynku znajduje się duży parking, który zlikwiduje problem postoju dla pracowników, czy też klientów. W pobliżu nieruchomości znajduje się siedem linii komunikacji miejskiej, dojazd do centrum miasta to około 20-30 minut. Do wynajęcia dostępne również metraże: Połowa piętra ~ 220 m2 Całe piętro ~ 420 m2 (Możliwość wynajęcia kilku pięter, bądź jednego piętra i części kolejnego) Cały budynek ~ 2500 m2 Więcej zdjęć dla zainteresowanych. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz