Kraków, Podgórze

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
93 m2
stawka czynszu
5301
stawka czynszu /m2
57 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
784 001 837

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Oferowana powierzchnia to 93 m2 w biurowcu klasy A w formie open space, z możliwością skorzystania z oferowanego wykończenia lokalu, lub aranżacji według własnego pomysłu. W centrum biznesowym znajdują się sklepy, lokale gastronomiczne, natomiast w bliskiej odległości mieszczą się przystanki komunikacji miejskiej. Obiekt jest monitorowany, oraz dostępny 24h na dobę. Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w wariancie: - miejsce zewnętrzne: 50 euro za stanowisko na miesiąc - miejsce w garażu podziemnym: 80 euro za stanowisko na miesiąc Dostępny również lokal o powierzchni 85 m2. OPŁATY: - 13.5 EUR/mÂ2 + VAT/mÂ2, - koszty eksploatacyjne 14,90 zł/mÂ2 + VAT/mÂ2, - minimalny okres najmu - 5 lat Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz