Kraków, Podgórze

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
150 m2
stawka czynszu
10200
stawka czynszu /m2
68 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
666 055 054

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Oferowana powierzchnia to 150 m2 mieszcząca się na parterze biurowca, który posiada recepcje wraz z ochroną. Dla lokalu dostępne są dwa wejścia, od ulicy oraz od klatki biurowca. Biuro składa się z: - 5 pomieszczeń biurowych - sali konferencyjnej - zaplecza kuchennego - dwóch toalet WyposaĹźenie lokalu: - klimatyzacja - alarm, wraz z kontrolą dostępu - przy każdym stanowisku, niezbędne okablowanie - szafki, biurka, regały W pobliżu znajdują się liczne przystanki komunikacji miejskiej, przystanek SKA, sklepy, restauracje. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz