Kraków, Podgórze

lokal biurowy wynajem, parter
oferta najmu lokalu
powierzchnia
270 m2
stawka czynszu
12150
stawka czynszu /m2
45 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
666 055 054

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Oferowana przestrzeń to parterowe biuro z witryną, które składa się z: - dużej przestrzeni open space - sali konferencyjnej - recepcji - kuchni - toalety Lokal do dowolnej aranżacji dla potencjalnego najemcy, ze strefy open space istnieje możliwość wydzielenia mniejszych gabinetów, bądź podziału na mniejsze strefy open space. Biuro wyposażone jest w meble (możliwość pozostawienia ich w cenie), wydajne systemy ogrzewania oraz klimatyzacji. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe, sklepy a dojazd do centrum miasta zajmuje około 10 minut. Istnieje możliwość wynajęcia miejsc parkingowych w cenie 150 zł za stanowisko. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz