Kraków, Czyżyny

lokal biurowy wynajem, 1 piętro
oferta najmu lokalu
powierzchnia
1200 m2
stawka czynszu
51600
stawka czynszu /m2
43 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
784 001 837

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Oferowana powierzchnia to 1200 m2 w biurowcu zlokalizowanym w okolicy Al. Pokoju w dzielnicy Czyżyny , która składa się z: - stref open space - wielu pomieszczeń w formie gabinetów (możliwe do powiększenia) - sal konferencyjnych - zagospodarowanej strefy na recepcję - kuchni - toalet - serwerowni Biurowiec zlokalizowany jest pośród wielu przystanków komunikacji miejskiej, oraz blisko centrum handlowego M1, natomiast w samym biurowcu znajduje się restauracja. Budynek jak i biuro są w bardzo dobrym stanie technicznym, natomiast przyszły najemca będzie miał możliwość aranżacji przestrzeni biurowej według własnego pomysłu. Na terenie biurowca znajdują się miejsca parkingowe ogólnodostępne, oraz miejsca z możliwością wynajęcia, natomiast w ramach umowy, przyszły najemca otrzymuje 20 miejsc parkingowych w cenie. Koszty: Miesięczny czynsz + opłata eksploatacyjna - 15600 euro Dodatkowo koszty za jedno miejsce postojowe - 50 euro Istnieje możliwość negocjacji cen, oraz warunków najmu. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz