Kraków, Krowodrza

lokal biurowy wynajem, 1 piętro
oferta najmu lokalu
powierzchnia
328 m2
stawka czynszu
14104
stawka czynszu /m2
43 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
666 055 054

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Oferowana powierzchnia to 328 m2, która składa się dokładnie na 284,75 m2, powierzchni czysto biurowej dla przyszłego najemcy, plus 6,7% część wspólna piętrowa z drugim najemcą, czyli kuchnia i toalety oraz 8% udziałów w części wspólnej budynku. W bliskiej lokalizacji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, oraz punkt komunikacyjny Rondo Ofiar Katynia, w pobliżu znajdziemy również inne obiekty biurowe czy też handlowe, jak np. galeria. Jest to również dobra lokalizacja dla osób udających się w kierunku lotniska w Balicach, gdzie droga zajmuje 10 minut. Kwestia miejsc parkingowych wygląda następująco: - opłata miesięczna za miejsce parkingowe wokół budynku - 250 zł - opłata miesięczna za miejsce parkingowe w bliskim sąsiedztwie budynku - 150 zł Koszty pozostałe: - Czynsz najmu: 43 zł/m2 - Opłata serwisowa: 15 zł/m2 - Media Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz