Kraków, Nowa Huta

lokal biurowy wynajem, 2 piętro
oferta najmu lokalu
powierzchnia
140 m2
stawka czynszu
6600
stawka czynszu /m2
47.14 zł/m2

jestem zainteresowany wynajmem tego biuraTwoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.


umów
spotkanie
umów spotkanie
784 001 837

zapytaj o lokal

  

Twoje dane są bezpieczne Selbon Sp. z o.o. prowadzi politykę prywatności zgodną z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Regulaminy regulujące politykę prywatności Selbon znajdują się tutaj.
opis lokalu

Oferowana powierzchnia to 140 m2, która umożliwia potencjalnemu najemcy dowolną aranżację oraz podział strefy open space, na mniejsze gabinety. Do lokalu na ostatnim piętrze przynależy również taras, którego powierzchnia to około 100 m2, który daje ogromny komfort pracy na świeżym powietrzu w ciepłe dni. Obiekt zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort pracy dzięki takim udogodnieniom jak: - elektroniczna kontrola dostępu - indywidualna możliwość regulacji temperatury w wybranych pomieszczeniach - instalacja przeciwpożarowa - światłowód - dostęp do biura 24/7 - dostęp do parkingu na około 25 stanowisk Dla oferowanej powierzchni przydzielone jest 5 miejsc parkingowych na wyłączność w cenie, natomiast każde kolejne to koszt 150 zł/m-c Pozostałem możliwości najmu powierzchni w budynku: I piętro - 240 m2 cena 14000 zł netto (w tym 10 miejsc parkingowych na wyłączność) I i II piętro - 380 m2 cena 20600 zł (w tym 15 miejsc parkingowych na wyłączność) Część I piętra (warunki do uzgodnienia indywidualnie) Brak kosztów utrzymania wspólnoty. Zapraszam do kontaktu. Jakub Przytuła, tel. 666-055-054
Lokale dostępne w pobliżu

Wypelnij formularz